logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Yarım Yağlı Uht Süt 1 L

Torku Yarım Yağlı Uht Süt 1 L


Adet Fiyatı : 14,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 174,00 TL
Birim Fiyat: 14,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Yarım Yağlı Uht Süt 1 L

Torku Yarım Yağlı Süt Uht

Evinde Torku Yarım Yağlı Süt Uht olan anneler, çocuklarının süt içmesi için peşlerinden koşmak zorunda kalmaz. Çünkü, Torku Yarım Yağlı Süt, çocukların içince bir daha içmek isteyecekleri bir süttür.

Torku Yarım Yağlı Süt Uht ‘yi sabah uyandığınızda da gece uyumadan önce de içmek istersiniz. En iyi beslenmiş ineklerden taze sağılmış süt ile üretilen Torku Yarım Yağlı Süt Uht’ye lezzetini veren, ineklerin doğal yedikleri besinlerdir.

Torku Yarım Yağlı Süt Uht ile yapacağınız kekler, sütlü tatlılar, çorbalar da çok lezzetli olur. Çünkü, Torku Yarım Yağlı Süt, aroması ile içine girdiği her şeyin tadını en üst seviyeye çıkarır.

Torku Yarım Yağlı Süt Uht, en güzel trileçelerin içindeki süttür. Sadece trileçe değil, e güzel sütlaç da Torku Yarım Yağlı Süt Uht ile yapılandır. Siz de bunların en güzellerini yapmak istiyorsanız, Torku Yarım Yağlı Süt Uht sizler için burada.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.