logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Yağlı Süt 1 L

Torku Yağlı Süt 1 L


Adet Fiyatı : 15,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 190,80 TL
Birim Fiyat: 15,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Yağlı Süt 1 L

Torku Tam Yağlı Süt Uht

Beslenme sisteminizin sorunsuz bir yapıya sahip olması için özel olarak süt ve süt ürünlerine yer vermeyi ihmal etmemelisiniz. Ürünlerin her biri sağlığınızı, sindirim sisteminizi ve kilonuzu dengeli bir biçimde muhafaza edecektir. Torku son dönemlerde süt kategorisinde de kaliteli ürünleri ile göz doldurmaya başlamıştır. Satın alımınızı güvenilir bir biçimde gönül rahatlığı ile Torku aracılığı ile yapabilirsiniz.

Torku süt ürünlerinde sadece tam yağlı ürünlere değil yarım yalpı ve light seçeneklere de erişim sağlayabilirsiniz. Bunun dışında bebekler için devam sütü niteliğinde olan ürünleri de satın alabilirsiniz. Çocukların lezzetli şekilde tüketmesi için çikolatalı ya da meyve aromalı farklı nitelikte sütlere de erişim sağlanabilir. Her biri global üretim standartlarına uygundur.

Torku Tam Yağlı Süt Uht tekli olarak satışa çıkarılmış olsa da dileyen kişiler toplu biçimde de satın alabilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu olmayacaktır. Bizim Toptan firması olarak müşterilerimizin dilediği satın alım şeklini benimseyerek memnuniyeti artırmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.