logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Toz Şeker 5 kg

Torku Toz Şeker 5 kgAdet


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.11.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Toz Şeker 5 kg

Torku Toz Şeker 5 Kg

Torku Toz Şeker 5 Kg şeklinde paketlenmiş ekonomik yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor. Özellikle hem lezzet konusunda muntazam bir kaliteden faydalanmak hem de ödemeniz gereken miktarın makul olmasını sağlamak istiyorsanız Torku sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır!

Şeker üretim faaliyetleri sırasında şeker pancarı kullanılmıştır. Glikoz şurubu gibi yabancı menşeli ürünlerin kullanılması söz konusu değildir. Şekerlerin üretim aşamasında sağlığın olumsuz yönde etkileneceği tek bir unsura ve adıma dahi yer verilmemektedir!

Kahvaltılardan dilediğiniz tatlının yapımına kadar her bir alanda memnun kalacağınız bir fırsat sunuluyor! Torku bu alanda sizi memnun edecek içeriği ile göz dolduruyor ve besleyici yapısı ile dikkat çekiyor!

Toz şeker ile beraber muhteşem bir aromanın tadını çıkarırken aynı zamanda yerli üretimi de destekleyebilirsiniz. Torku bu üretim aşamasında doğa ile tam uyumlu adımlar benimsemiştir. Uzun vadede üretim aşamasında doğaya verilen zararın minimuma çekilmesi ve doğanın desteklenmesi de temel amaçlardandır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.