logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Toz Şeker 2 kg

Torku Toz Şeker 2 kgAdet


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 12.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Toz Şeker 2 kg

İçeceklerden, tatlılara hatta yemeklere kadar kullanım alanı bulunan toz şeker tüm yiyeceklerimizi tatlandırmaktadır. Özellikle tatlılar ve kuru pastaların yapımında şekerin büyük yeri vardır.
Şeker pancarından üretilen Torku Toz Şeker  ile kullanım alanına göre tüm yiyeceklerinize hak ettiği tadı verebilirsiniz. Yaptığınız tatlılar, kuru pastalar toz şekerin varlığı ile daha iyi bir lezzete kavuşacaktır. Toz şeker ile kuru pastalarınızı süsleyebilir veya şeker yardımı ile karamel bile elde edebilirsiniz.
Şeker sadece yiyeceklerde değil içeceklerin içerisinde de bulunmaktadır. Yurdumuzda en çok tüketilen şeylerden birisi olan çay ile şeker yakın arkadaş gibidir. Hatta bölgelere göre çayın şekerle ilişkisi değişkenlik göstermektedir. Hayatımızın bu kadar içerisinde olan şekeri Torku toz şeker ile yiyecek ve içeceklerimizi tatlandırabiliriz.
Torku Toz Şeker  ile yediğiniz ve içtiğiniz her şeyi tatlandırabilir, damak zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.