logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Toz Şeker 1 kg

Torku Toz Şeker 1 kgAdet


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.11.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Toz Şeker 1 kg

Torku Toz Şeker 1 kg

Torku toz şeker 1 kg sitemizde uyguno fiyatlarla satıştadır. Toz şeker birçok tatlıda kullanılan bir üründür. Misafirlerinize bu ürünle yapacağınız lezzetli yiyecekleri ikram edebilirsiniz. Toz şeker ayrıca içeceklerin tatlandırılmasında da sıkça tercih edilmektedir.

Mutfaklarda en çok kullanılan besinlerden biri de toz şekerdir. Kahve, çay, limonata vb. gibi içeceklerinizi sıcak suda hemen çözülebilen toz şekerle tatlandırmanız mümkündür. Ayrıca pasta, çörek, kurabiye, helva, kek vb. yiyecekleri de kolayca hamura karışan bu ürünle hazırlayabilirsiniz.

Toz şeker kullanım açısından kesme şekere göre daha rahattır. Şeker kana hızlı karışan bir besindir; bu nedenle enerji ihtiyacı hissettiğinizde bu ürünü veya onunla hazırlanmış bir yiyeceği tüketebilirsiniz. Saklama koşullarına dikkat edildiğinde kullanım ömrü uzun olan bir besindir. Nemden uzak tutmak gerekir.

1 kg’luk paketler içinde satılan toz şeker sitemizde ekonomik birim fiyatlarla bulunmaktadır. Hızlı kargo hizmeti Türkiye’nin her yeri için mevcuttur. Siparişinizi hızlı ve kolayca vermeniz mümkündür. Siparişinizi oluşturduktan sonra kargonuz 1-2 iş günü içinde adresinize teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.