logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Gofret No:1 35 g 24'lü

Torku Gofret No:1 35 g 24'lü

75 TL Alışverişe %15 İndirim

Paket Fiyatı (24 Adet) : 48,00 TL
Birim Fiyat: 2,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 288,00 TL
Birim Fiyat: 2,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Gofret No:1 35 g 24'lü

Torku Gofret No 1

Torku Gofret No:1 hem lezzet hem de içerik bakımından ses getiren atıştırmalıkların başında geliyor. Tükettiğiniz ürünlerin yerli üretim olması konusunda bir hassasiyetiniz varsa özellikle dikkat etmelisiniz. Torku bu konuda içerikten paketlemeye kadar yerle sermaye ile işletilen sistemlerin başında geliyor.

Torku gofret içeriğinde trans yağ ya da sağlığa zarar verecek kimyasalları barındırmıyor. Ayrıca kişilere sunduğu lezzetin de piyasada yer alan birçok üründen çok daha yüksek olduğu aşikar. Lezzetli ürünlerinden başlayarak sağlık koşullarına uygunluğuna kadar bu gofret sizin için atıştırmalık denilince akla gelen ilk ürün olacak!

Bizim Toptan Torku ürünleri satın alabilmeniz için sunulan en kapsamlı sistemlerin başında geliyor. Özellikle uygun fiyata yüksek kalite elde etmek isteyen kişiler için muhteşem avantajlar sunuyor. Hem toptan hem de perakende satın alım için harika bir fırsat olduğu belirtilmelidir. Siz de Bizim Toptan üzerinden siparişinizi vererek kapınıza kadar ürünlerin tek bir hasar dahi görmeden gelmesini sağlayın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.