logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 1 kg

Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 1 kg


Adet Fiyatı : 6,24 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 74,91 TL
Birim Fiyat: 6,24 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 1 kg

Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 1 Kg

Torku Çatalhöyük Pilavlık Bulgur 1 Kg:  Ev yemeklerinin vazgeçilmezi pilavlık bulgur enfes bir lezzet sunar. Her kesimden ve her yaştan insanın keyifle yediği bu ürün geleneksel lezzetleri ortaya sunar.

Kolayca açılan paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan yapısıyla dikkat çekmektedir. Ağızda dağılan bulgurların oluşturduğu kendine özgü lezzet sofralara sunulmaktadır. Neşe ve mutluluk veren akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak dikkat çeker.

Son derece keyifli ve eşsiz bir lezzettir. Pilava düşkün bireyler için denenmesi gereken bir üründür. Günün her saatinde pratik bir şekilde uygulama fırsatı sağlar. Hem kişiyi doyuran hem de enerji sağlayan yapısıyla her kesimden insanın tercihi olmayı başarmıştır.

Akşam yemeklerinde sevilerek tüketilen pilavlık bulgur taze lezzetiyle büyülemektedir. Kısa sürede yapacağınız bu ürün son derece lezzetli ve kalitelidir. Herkes tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Neşeli sofraların kaçınılmaz ürünlerindendir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.