logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tirebolu Fındık Vakumlu 250 g

Tirebolu Fındık Vakumlu 250 g

3 Adet üzeri 35,91 TL

Adet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 718,00 TL
Birim Fiyat: 35,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tirebolu Fındık Vakumlu 250 g

Tirebolu Fındık Vakumlu

Tirebolu Fındık Vakumlu paketler halinde satışta bulunmaktadır. Karadeniz’in en iyi fındıkları toplanarak kabuklarından ayrılır. Kabuklarından ayrılan fındık içleri kavrularak paketlenmeye hazır hale getirilir.

Vakumlu paketler fındıkların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. En sağlıklı kuru yemişlerden birisi olan fındık oldukça sağlıklı bir atıştırmalıktır.

Fındık içi besin değeri olarak oldukça iyi değerlere sahip olup pek çok diyetisyen tarafından ara öğünlerde tavsiye edilmektedir. Spor yapan kişiler de fındık besin değerlerinin olumlu etkisinden yararlanmak için öğünlerinde fındığa yer veririler.

Açlığınızı yatıştırmak için bir avuç fındık içi tüketerek ara öğününüzü sağlıklı bir şekilde geçiştirebilirsiniz. Dostlarınızla geçirdiğiniz en keyifli toplantılarda Tirebolu fındık içi ile ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

Besleyici yağ değerleri ile sağlıklı bir atıştırmalık olan fındık içine kalabalık misafirlerinize ikram olarak kullanabileceğiniz gibi ara öğünlerinize ekleyerek günlük olarak tüketebilirsiniz. Kaliteli yap değerlerine sahip olan fındık içi tok tutma özelliği ve lezzeti ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.