logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Temel Gıda Ürün Çeşitleri

Temel Gıda

764 adet ürün listelenmektedir.

Temel Gıda
764 adet ürün listelenmektedir.
Temel Gıda
764 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Bakliyat, bebek besinleri, çorba, makarna, konserve, salça, hazır yemek, sos ve baharat, şeker, unlu mamuller ve kahvaltılık ürünleri temel gıda kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Besler ve Hünkar markalarının temel gıda çeşitlerinin yanı sıra Bebelac, Milupa, Milupa Aptamil ve Ülker markalarının bebek besinleri çeşitlerine de kategorimizde yer verdik. Hazır çorbalar Knorr ve Bizim Mutfak markalarının ürünlerinden oluşuyor.

Besler, Superfresh ve Superton hazır yemekleri ile leziz bir sofra hazırlayabilirsiniz. Tamek, Besler, Superfresh, Burcu markalarının konserve çeşitleri ile yemek yapabilirsiniz. Besler ve Burcu marka salçaları kullanabilir, sofranızı Aysan marka turşular ile süsleyebilirsiniz. Tüm bu temel gıda ürünleri kategorimiz içerisinde kullanımınıza sunuluyor.

Besler, Filiz, Arbella, Nuh’un Ankara marka makarna ve şehriye çeşitleri de kategorimizde mevcut. Knorr, Bağdat, Deva, Maggi, Bizim Mutfak, Besler ve Billur marka sos ve baharat çeşitleri ile yemeklerinizin lezzetini taçlandırabilirsiniz. Besler, Nar ve Balküpü şeker çeşitleri, de temel gıda kategorimizde yer alıyor. Filiz, Ülker, Pakmaya, Dr. Oetker, Sinangil, Bizim Mutfak, Besler marka unlu mamuller seçenekleriniz arasında mevcut. Ülker, Kinder, Lokman, Sarelle, Koska, Balparmak, Besler, Şitoğlu ve Gülsan kahvaltılık ürünleri de inceleyebilirsiniz.