logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tat Mısır Kons. Eko. 220 g

Tat Mısır Kons. Eko. 220 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tat Mısır Kons. Eko. 220 Gr 3Al2Öde

Tat Mısır Kons. Eko. 220 Gr 3Al2Öde, oldukça pratiktir. En yoğun olduğunuz günlerde ya da yemeklerin yetişmediği sıralarda size günün kurtarıcısı ilan edebilir. Tat mısır Eko 220 gr, fazlasıyla lezzetli olmasının yanında aynı zamanda anın tadını çıkarabileceğiniz bir tattır.

Mısır, insan vücudu için alması gereken vitaminin kaynağıdır. İçerisinde bulunan B1, B5, B3 ve c vitaminleri ile birlikte çocukların haftalık ya da gün içerisinde tüketmesi gerekmektedir. Tat Mısır Kons. Eko., ile birlikte bir bardak mısır tükettiğinizde almanız gereken gün içerisindeki lif ihtiyacınızda giderilmiş olmaktadır. Salatalar da kullanabileceğiniz gibi yemeklerinize de ekleyebilirsiniz.

Salatalara farklı bir tat katmaktadır, aynı zamanda yemeklerinize yer alması ile birlikte de yemeklerinizin farklı bir lezzet olmasını sağlayacaktır. Çocukların ve gençlerin tüketmesi gereken mısır aynı zamanda fosfor, magnezyum mineralleri gibi çeşitli diyetsel liflerin de önemli bir kaynağıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.