logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tat Fasulye Pilaki 400 g

Tat Fasulye Pilaki 400 g


Adet Fiyatı : 16,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 203,88 TL
Birim Fiyat: 16,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Fasulye Pilaki 400 g

Tat Fasulye Pilaki  ile hareketli günlerin sonunda yemek hazırlama telaşına son verin. Kullanıma hazır haliyle Tat Fasulye Pilaki en büyük kurtarıcılarınızdan biri olacak.
Tat Fasulye Pilaki, geleneksel pilaki tarifine uygun olarak hazırlanmıştır. Tat Fasulye Pilaki’yi diğer mezelerinizin yanında servis edebilir veya tek başına da afiyetle yiyebilirsiniz. Yemeğiniz, artık Tat Fasulye Pilaki’nin kapağını açtığınız anda hazır!
Mutfakta zaman kazandıran pratik Tat Fasulye Pilaki , sanki evde pişirilmiş kadar lezzetlidir. En dolgun kuru fasulye tanelerinin en taze domates, patates, havuç ve biberlerle buluşup ayçiçek yağında harmanlanmasıdır Tat Fasulye Pilaki. Tuzu ve baharatı tam yerindedir. Yemek yapmaya fazla zaman ayıramıyor ama yine de geleneksel lezzetlerden asla vazgeçemiyorsanız, Tat Fasulye Pilaki’ye bir şans verin.
Tat Fasulye Pilaki ile birlikte pilakinin nefis hikayesini baştan yazın… Tat Fasulye Pilaki pişirsin, size de keyifle yemek kalsın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.