logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tat Cam Domates Salçası 710 g
  • resm Tat Cam Domates Salçası 710 g

Tat Cam Domates Salçası 710 g


Adet Fiyatı : 24,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 299,40 TL
Birim Fiyat: 24,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Cam Domates Salçası 710 g


Tat  Domates Salçası Cam, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Domatesin mevsimsel olarak döneminde toplanıp, el değmeden paketler içerisine yerleştirilmesi ile oluşmaktadır. Domates salçası sevenler için oldukça ideal bir üründür.
İçeriğinde domates rengi dışında ekstra bir renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda zararlı katkı maddesi içermemektedir. Bu sebeple yemeklerinizde kullanırken oldukça güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.
Domates salçası muhteşem lezzetlendirici özelliği ile yaptığınız yemeklere doyumsuz bir tat oluşturmaktadır. Aynı zamanda yoğun olması sebebiyle uzun süreli kullanımlarda tercih edilmektedir. Tek bir yemek kaşığı ile yoğun bir salça oranı bulunmaktadır. Kuru ve serin bir yerde sakladığınız takdirde uzun süreli kullanımlarda oldukça sağlıklı bir şekilde korunabilir.
Renklendirici ya da katkı maddesi içermemektedir. Çocuklarınızın güvenilir bir şekilde tüketmesi adına bir sebep oluşturur. Tat  Domates Salçası Cam muhteşem yemeklerinizi yaparken lezzetlendirici etkisiyle sizin de vazgeçilmez tercihiniz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.