logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tamek Yaprak Sarma 200 g
  • resm Tamek Yaprak Sarma 200 g

Tamek Yaprak Sarma 200 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tamek Yaprak Sarma 200 Gr

Hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden biri olan yaprak sarma mutfakta kolay ve pratik çözümler sunar.  Hem zamandan hem de yapacağınız yemeklerin hazırlanış süresini kısaltır. Tamek Yaprak Sarma 200 Gr: Çocuktan yaşlıya her kesim yaprak sarmayı bayılarak yer. Geleneksel mutfakların neşesi olan sarma güne mutlu başlamayı sağlar. Hem dış görünüş hem de lezzetli tadı sayesinde herkesin severek yediği bir yiyecektir. 

Yaprak sarma kolayca koyulan konservesiyle her yerde yenilebilecek kolaylığa sahiptir. Her türlü yemeğin yanında yenilen yaprak sarması ortaya enfes bir lezzet sunar. Bahçelerden toplanılan sarma yapraklarının işlenerek sofralara gelmesiyle ortaya harika bir tat sunar. 

Ağızda dağılan yapısı ve kolayca pişmesi mutfakta pratiklik arayanlar için büyük bir fırsattır. Konserveden çıkan yaprak sarması kişiye taze taze yeme olanağı sunar. Mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. 

Kolayca açılan ve pratik bir şekilde yeme fırsatı tanıyan yaprak sarması neşeli mutfakların olmazsa olmazıdır. Özellikle sarmaya düşkün olanlar bu lezzetin tadını iyi bilir. Sarmanın ağızdaki bıraktığı enfes tat yemeye düşkün olanların ilgisini çekecektir. Kullanım kolaylığı ve pratikliğin timsalidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.