logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tamek Bezelye 4,2 kg

Tamek Bezelye 4,2 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tamek Bezelye 4200 Gr

Tamek Bezelye 4200 Gr ile mevsiminde tüketemediğiniz sebzeleri en taze ve sağlıklı biçimde elde etmenizi mümkün kılıyor. Muhteşem bir lezzet yolculuğuna çıkmak ve aynı zamanda bezelyenin faydalı yapısından istifade etmek isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz!

Bezelye hem yemeklerinizde hem de garnitürlerinizde muhteşem bir lezzet sunmaktadır. Tamek markasının sadece güvenilir ve kaliteli olan seçenekler arasından seçim yaptığının altı çizilmelidir. Markanın asıl önceliği lezzet, sağlık ve kalitedir.

Ürünlerin her biri denetimlerden ve kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulur! Bu şekilde lezzete bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Tamek sizin için yaz mevsimi ya da kış mevsimi fark etmeksizin tüm lezzetlere dilediğiniz an erişim sağlama fırsatı sunuyor!

Tüm bu fırsatları sadece doğa dostu yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca paketlemeden satış alanına kadar her noktada doğa dostu yapılanmanın en temel önceliklerden biri olduğu da görülüyor. Markanın en çok takdir toplayan boyutlarından biri de budur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.