logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tamek Barbunya Pilaki 190 g

Tamek Barbunya Pilaki 190 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tamek Barbunya Pilaki 190 Gr

Her zaman yemek yapmak zorunda mısınız? Sizin de dinlenmeye hakkınız yok mu? Bugün evde yiyecek bir şey mi yok? Dışarıdan sağlıksız ürünler almak istemiyor musunuz? Merak etmeyin, Tamek tam da ağzınıza layık ürünleri ile akşamınızı kurtarıyor. Tamek barbunya pilaki 190 gr konserveleri sayesinde sofralarınız aynı sizin el tadınızda şenlenmeye devam ediyor.

Kampçıysanız kamp alanlarında ne yiyeceğinize karar vermek zordur. Her zaman yemek yapma fırsatı bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise konserve yiyecekler genel olarak hayat kurtarır. Tamek, sizi tanıyor, zevklerinizi biliyor ve ağzınıza layık ürünleri ile masalarınızı şenlendiriyor.

Konserve yiyecekler ne kadar lezzetli olabilir ki diye sormayın. Alın deneyin, emin olun bir kere denedikten sonra evde bin bir uğraş ile barbunya pişirmek istemeyeceksiniz. Aynı annenizin elinden çıkmış gibi. Sofralarınız şenlenecek.

Tamen barbunya pilaki Yemek yoksa yemek var.

Tamek sayesinde evinizde, sofralarınızda anne eli lezzeti hiçbir zaman azalmayacak. Anne elinden çıkmış gibi…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.