logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sütaş Yayık Tereyağ 500 g

Sütaş Yayık Tereyağ 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sütaş Yayık Tereyağ

Sütaş Yayık Tereyağ ile harika bir lezzeti sofralarınıza konuk edebilirsiniz. Bu geleneksel lezzeti en nitelikli ve kaliteli ürünler ile üreten Sütaş sofralarınıza yeni bir boyut kazandıracaktır. Yayık terayağı geleneksel metotlar kullanılarak üretilmiştir. 

Kahvaltı sofralarından pirinç pilavlarına kadar dahil olduğu tüm besinleri daha kaliteli ve leziz bir hale getirdiği oldukça aşikar. Sunmuş olduğu harika koku ile iştah açıcı bir sofra hazırlamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. 

Yayık tereyağ üretim aşamasında kullanılan sütün temin adımından yağın çıkarılma sürecine kadar her alanda tam not alan bir süreç göze çarpıyor. Bu harika üretim aşaması ve daha sonrasında sizin sofralarınıza konuk olacak geleneksel rayiha konuklarınızı büyüleyecek!

Sofralarınızda ve yemeklerinizde bir aromanın eksik olduğunu düşünüyorsanız bu yayık tereyağına muhakkak bir şans vermelisiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.