logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set 600+470 g
  • resm Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set 600+470 g

Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set 600+470 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set

Kıvamı yoğun, rengi koyu bir üzüm pekmezine, % 100 susamdan üretilen tahin eşlik ediyor. Bu uyumdan doğan Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez Set damaklarınızı şenlendirmeye, sağlığınıza destek olmaya geliyor.

Anadolu’nun en özel karışımlarından biri olan tahin pekmez karışımını evinizde, damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. üzüm pekmezi ve tahinden oluşan Şitoğlu Pekmezim Tahin-Pekmez ikili seti ayrı ayrı da kullanabilirsiniz.

A, B ve E vitamini içeren tahin ile birlikte kalsiyum, demir ve potasyum içeren pekmez sayesinde sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının tahin pekmez kategorisinde beğeninize sunuluyor.

Sağlığınızı korumak adına tüketmeniz gereken tüm gıdalar gibi tahin ve pekmez çeşitlerini de Bizim Toptan internet mağazamızda bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.