logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Signal Çürüklere  Karşı Beyaz Güç Nane Ferahlığı 100 ml

Signal Çürüklere Karşı Beyaz Güç Nane Ferahlığı 100 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 08.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Signal Çürüklere Karşı  Beyaz Güç Nane Ferahlığı

Signal kalitesi ile ağız ve diş sağlığı en iyi şekilde korunurken ferah bir nefes için Signal doğru adres. Signal Çürüklere Karşı Beyaz Güç Nane Ferahlığı ile dişlerinizi en iyi şekilde koruyun.

Klinik olarak etkisi kanıtlanmış olan Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı ile günün her anında temizliği ve ferahlığı yaşayın. Aynı zamanda dişleri çürümelere ve bakterilere karşı önleyen güçlü yapısı ile etkili bir temizlik sağlar.

Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı ile dişleriniz bembeyaz olurken nefesi tazeleyen nane ferahlığı sayesinde ağız kokusunu engeller. Diş çürümelerini 12 saate kadar korur ve tartar oluşumunu da engeller.

Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığı ile dişlerinizi günde 2 kez fırçalayarak dişlerinizde plak ve diş taşı oluşmasını engelleyin. İçerdiği kalsiyum sayesinde dişlerinizi kuvvetlendirir. En parlak ve güzel gülüşler için Signal Beyaz Güç Nane Ferahlığından asla vazgeçemeyeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.