logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sera Streç Film 50 m

Sera Streç Film 50 m

3 Adet üzeri 19 TL

Adet Fiyatı : 20,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 456,02 TL 480,02 TL
Birim Fiyat: 19,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sera Streç Film 50 m

Sera Strech Film 50 M

Hijyenik bir şekilde üretilen ve gayet dayanıklı bir yapıya sahip olan Sera Strech Film kolay yapışma özelliği ile ön plana çıkıyor. Gıdaların tazeliğini korumak, yemeklerin ve hamur işlerinin kurumasını önlemek, içeceklerin dökülmesini engellemek gibi pek çok amaca hizmet eden ürün her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Sera Streç Film, gıdaların nemini kaybetmeden ve kurumadan ısınması amacıyla mikrodalga fırında da kullanılabilir. Özel ambalajına kazandırılan aparat yardımı ile tek bir hareketle kullanım miktarınızı rulodan ayırabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının streç film kategorisinde yer alan ürün en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biri. Ürünün uzunluğu 50 metre. Tüm gıdaları daha hijyenik şekilde muhafaza etmek için kullanabileceğiniz ürün çeşitleri internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.