logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sera Kilitli Buzdolabı Poşeti 20*25 Cm 15'li 15 li

Sera Kilitli Buzdolabı Poşeti 20*25 Cm 15'li 15 li


Adet Fiyatı : 12,94 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 310,67 TL
Birim Fiyat: 12,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sera Kilitli Buzdolabı Poşeti 20*25 Cm 15'li 15 li

Sera Kilitli Buzdolabı Poşeti 20x25 Cm 15'li, mutfakta yardımcı bir üründür. Buzdolabı poşetleri genel olarak et ve et ürünleri, sebzeler, pişmiş sebzeler ya da buna benzer ürünlerin korunmasında kullanılmaktadır.
Buzdolabı poşetinin en önemli görevi, gıdalara dışarıdan gelen virüs, bakteri ya da buna benzer durumlardan korumaktır. Bu sebeple genel olarak mutfakta yardımcı bir ürün olarak adlandırılmaktadır.
Sera Kilitli Buzdolabı Poşeti, kilitli yapısı olması sebebiyle kolay açılıp, kapanabilir üründür. İçerisinde 15 tane buzdolabı poşeti bulunması, sürekli kullanımlar için tercih edilmektedir.
Kışlık ya da yazlık ürünlerin paketlenmesinde, uzun süreli korunabilmesi için kaliteli bir buzdolabı poşeti gerekmektedir. Burada oldukça sevilen ve çoğunluğun tercih ettiği ürünü, sizde güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapısı gereği ürünlerin dışarıya sızması, delinme ya da ağzının açılması gibi durum kesinlikle yaşanılmaz. Ürünler paketlendikten sonra tekrar açılıncaya kadar dışarıdan gelen virüslere karşı korunur. Siz de kendi ürünlerinizin korunmasında, tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.