logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Selin Limon Kolonyası Sprey 150 ml

Selin Limon Kolonyası Sprey 150 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Selin Limon Kolonyası Sprey 150 ml


Selin Limon Kolonyası Sprey ürününe sitemiz üzerinden uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bayramlarda, misafir ağırlamada sıklıkla kullanılan kolonya, dezenfektan özellikleriyle de ön plana çıkan bir üründür. Böylelikle verimli bir şekilde bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Temizliğin vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan kolonyalar çok çeşitlidir. İlgili üründe yer alan keskin limon kokusu, size birçok fayda sağlayacaktır. Bu nedenle ürünü bir an önce satın alıp tüketmeye başlayabilirsiniz.
Selin Limon Kolonyası Sprey ürünü, sprey özelliklerinde olduğu için uygun miktarlarda tüketmenizi sağlar. Yani israfı önleyici bir yapısı vardır diyebiliriz. Diğer şişelerde olan kolonyalar fazla dökülerek israf boyutlarına ulaşabilmektedir. Ancak sprey formatında olan bu ürün ile birlikte net bir şekilde ne kadar kolonyaya ihtiyacınız varsa o kadarını tüketebilirsiniz. Böylelikle israfı da önlemiş olursunuz. Virüslerden koruyan yapısı, dezenfektan özellikleri ve ideal alkol derecesiyle oluşturulmuş olan bu ürüne sitemiz üzerinden kolayca arama yaparak ulaşabilirsiniz. Siz de bu ürüne ulaşmak istiyorsanız ürünü inceleyebilir, sonrasında satın alarak tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.