logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Selin Limon Kolonyası Pet. 400 ml
  • resm Selin Limon Kolonyası Pet. 400 ml

Selin Limon Kolonyası Pet. 400 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Selin Limon Kolonyası Pet

Geleneksel Türk halkının evlerinde vazgeçemediği belki de en önemli şeylerden biridir kolonya. Özellikle neşeyle geçirdiğimiz bayram günlerinin en koyu sohbetlerinin arasında lezzetli çikolatalarla beraber şöyle bir gezdirilir eller arasında.

Selin limon kolonyası da işte tam da bu zamanda girer devreye. Mükemmel kokusu ve hoş bir limon aroması ile Selin Limon Kolonyası pet ile sizlerle buluşuyor.

İçerdiği alkol yoğunluğu 80 derece olması ile mükemmel bir ferahlık sağlarken limon tazeliği havanızı değiştirir. Gün boyu ferahlatır ve tazeler. Limon tazeliği ve 80 derecelik alkol yoğunluğu ile ferahlatırken aynı zamanda da elleri temizler. Mikrop öldürücü özellikler taşıyan Selin limon kolonyasını hiçbir zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Evlerde her zaman bulundurulan kolonya hoş limon kokusu ile ferahlatırken misafirlere de ikram edilir. Selin Limon Kolonyası ile her zaman günü ferah ve temiz geçirin. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.