logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Şelale Gül Suyu 400 ml

Şelale Gül Suyu 400 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Şelale Gül Suyu

Sizi uçsuz bucaksız gül seralarındaymış gibi hissettirecek yumuşak ve güzel kokusu ile Şelale Gül Suyu, her kullanımda cildinizi pürüzsüzleştirmek için doğal gül aroması kullanılarak geliştirildi!

Gül suyunun kokusundan gelen ferahlama ve sakinlik gün boyu sizlerle birlikte kalır!

Cildinizin doğal bir güzelliğe kavuşmasının sırrı olan gül suyu, cildinizi derinlemesine temizler ve tonik özelliği ile daha canlı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

Her cilt tipi için rahatlıkla kullanılabilecek olan Şelale Gül Suyu sayesinde daha parlak daha temiz ve daha çarpıcı bir cilde kavuşmak artık çok kolay. Hem de tamamen doğal yollardan elde edilmiş ve içerisinde herhangi bir kimyasal maddesi bulunmayan formülü ile! 

Kullananlar tarafından tam not alan bu mucizevi tonik, ilk denemeden itibaren bakım köşenizin vazgeçilmezi haline gelecektir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.