logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sana Ekmek Üstü Margarin 250 g

Sana Ekmek Üstü Margarin 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sana Ekmek Üstü Margarin 250 Gr

Sana ekmek üstü margarin sıcak ekmeklerin vazgeçilmezidir. Sıcak ekmek denilince akla ilk gelen sana ekmek üstü margarindir. Hafif tadıyla eşsiz bir keyif sunar. Ramazan ayı pidelerinin de olmazsa olmazıdır. Kolay atıştırmalıklar hazırlamada da yardımcıdır. 

Kolay sürülebildiği için pratiktir. Pratik bir şeyler yemek isteyenlerin eli sana ekmek üstü margarine gider. Okula hazırlanan sandviçleri, piknik için hazırlanan ekmekleri çeşitlendirir. Sana ekmek üstü margarin keyfe keyif katar. 

Damakta ayrı bir tat bırakan bu margarin severleri sana ekmek üstü margarini hemen tanırlar. Enfes kıvamıyla hakiki margarin lezzeti sunar. 

Sana ekmek üstü margarin hamurların ve kızartılmış ekmeklerin üzerine de keyifle sürülebilir. Hamurların ve kızartılmış ekmeklerin lezzetine lezzet katar ve tatlarını zenginleştirir. Kolay sürülebilir yumuşak ekmek yemek isteyenlerin ve ekmeğine lezzet katmak isteyenlerin eli ilk olarak ekmek üstü margarine gider. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.