logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ruffles Orginals Aile Boyu 65 g

Ruffles Orginals Aile Boyu 65 g

25 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 8,00 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 235,50 TL
Birim Fiyat: 7,85 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ruffles Orginals Aile Boyu 65 g

Ruffles Orginals Aile Boyu 

Aile boyu lezzet için kaçırılmayacak fırsatlardan biri olarak Ruffles markası özel bir üretim ile yeni ürününü tanıttı. Aile boyu keyif amacıyla piyasaya çıkan ve beğeni toplamayı başaran Ruffles Originals Aile Boyu ürünü, Bizim Toptan internet alışveriş sitesi vasıtasıyla değerli ziyaretçilerimizin satın alımına açılmış durumda.

En özel ürünleri en dikkatli ve titiz üretim aşaması ile birlikte piyasaya sürerek beğeni toplayan marka, patates cipsi kategorisinde en fazla tercih edilen firmaların başında geliyor. Diğer firma ve markalara fark atmasının en büyük nedeni olarak üretim aşamasındaki hassasiyet olarak gözüken ürün, aile boyu yeni üretimi ile de beğeni topluyor.

Markanın en özel üretimlerinden biri olan aile boyu original ürününü Bizim Toptan internet alışveriş sitesi vasıtasıyla uygun fiyata satın alabilir, akşam oturmalarınıza farklı bir anlam ve boyut kazandırma imkanını yakalayabilirsiniz.

Lezzetli ve kaliteli olmasından dolayı markanın diğer ürünlerini de Bizim Toptan internet sitesinde görebilir ve göz atabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.