logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Rocco Gum Sakızlı Şeker 90'lı

Rocco Gum Sakızlı Şeker 90'lı


Adet Fiyatı : 164,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 941,40 TL
Birim Fiyat: 156,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rocco Gum Sakızlı Şeker 90'lı

Rocco Gum Sakızlı Şeker

Rocco Gum Sakızlı Şeker, çocukların ve gençlerin sevdiği bir şekerdir. Ağızda dağılan tadıyla birlikte aynı zamanda sonuna yaklaşırken gelen sakızla birlikte gün içerisinde harika bir tatlandırıcıdır. Gün içerisindeki şeker ihtiyacınızı da gidere bileceğiniz Rocco sakızlı şeker aynı zamanda sizi mutlu edecektir.

İçerisinde bulunan rengârenk lolipoplarla birlikte aynı zamanda seçim şansınız da bulunmaktadır. Gençlerin ve çocukların bilgisayar başında ya da oyun oynarken, çocuklar parkta oyun oynarken, dizi veya film seyrederken ağzınızda vereceği mükemmel şeker tadıyla birlikte anın tadını çıkarabilirsiniz. Sakızlı şeker aynı zamanda bayramlarda, çocukları sevindirmek için bile tercih edilebilmektedir.

Toplu olarak alındığı zaman davetlerde, etkinliklerde, düzenlenen organizasyonlarda, okul etkinliklerinde ve çeşitli aktivitelerde dağıtılmak üzere tercih edilmektedir. Aynı zamanda lolipop olan şeker, çilek, limon, portakal gibi farklı seçenekleri ile de yer almaktadır. Yediden yetmişe herkesin değişmeyen lezzetidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.