logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Jasmine Pirinç 1 kg

Reis Jasmine Pirinç 1 kgAdet Fiyatı : 114,90 TL
Koli


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Jasmine Pirinç 1 kg

Reis Jasmine Pirinç  ile istediğiniz lezzetleri elde etmek artık çok kolay. Uzun taneli Jasmine pirinç (veya yasemin pirinci), kokusu ile de size bambaşka bir mutfak deneyiminin kapılarını açar.
Hem egzotik hem geleneksel, işteReis Jasmine Pirinç i özel yapan şey de tam olarak budur. Kolay pişen Reis Jasmine Pirinç ile artık pilavlarınız daha tane tane ve tadına doyulmayan lezzette olacak. Ama eğer pişme süresini biraz daha uzun tutmak isterseniz, o zaman da Reis Jasmine Pirinç hafif yapışkan ama lapa olmayan bir pilav elde etme garantisi verir.
Aromatik pilav sevenlerin bir numarası Reis Jasmine Pirinç’i sadece pilavlarda değil; dolma, sarma, çorba gibi yemeklerinizde de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Reis Jasmine Pirinç ile hangi yemeği yaparsanız yapın, hayalinizdeki lezzeti yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Başta pilavlar olmak üzere, pirinç kullandığınız tüm yemeklerinizi Reis Jasmine Pirinç ile şenlendirin.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.