logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Chia Tohumu 500 g

Reis Chia Tohumu 500 g

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 41,61 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 499,34 TL
Birim Fiyat: 41,61 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Chia Tohumu 500 g

Reis Royal Chia Tohumu 500 Gr

Reis royal chia tohumu 500 Gr, sağlıklı beslenmek isteyenler açısından en doğru seçeneklerden biridir. Genellikle düzenli olarak spor yapanlar tarafından sıklıkla talep görür. Pratik açılıp kapanabilir ambalajı sayesinde ise kullanımı oldukça kolaydır.  

Önemli bir protein kaynağı olmasının yanı sıra aynı zamanda lif açısından da zengindir. Genellikle salata ya da sebze yemeklerinde çok fazla tercih edilir. Aynı zamanda meyve püreleriyle de tercih edilebilen Chia tohumu, herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir lezzete sahiptir.

Reis royal chia tohumu, ilk olarak Meksika’da ortaya çıktıktan sonra zamanla Aztekler tarafından da tercih edilmeye başlamıştır. Günümüze kadar popülerliğini koruyan ürün, aynı zamanda besleyici bir tohum olarak da karşımıza çıkar. Glutensiz olarak üretilmesinin yanı sıra Reis’in en yeni ürünlerinden biridir.

Güneşten uzak, serin ve kuru yerde saklanması durumunda raf ömrü son derece uzundur. Yoğurt, mısır gevreği ya da süt ile birlikte de sıklıkla tüketilir. Sağlıklı yaşamı hayat felsefesi haline getirenler tarafından oldukça popülerdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.