logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Amarant 500 g

Reis Amarant 500 g

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 56,92 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 683,04 TL
Birim Fiyat: 56,92 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Amarant 500 g

Reis Royal Amarant 500 Gr

Reis royal amarant 500 gr içeriğinde bol miktarda antioksidan barındıran, son derece lezzetli besinlerden biridir. Yüksek oranda protein içerdiği gibi aynı zamanda vücudun toksinlerinden arınmasına zemin hazırlar. Genellikle bakliyat ya da tahıl ile birlikte pişirmeye uygundur.

Herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir lezzete sahip olan Amarant’ın ana vatanı Güney Amerika olarak karşımıza çıkar. Bir paket içerisinde yaklaşık olarak 500 gr ürün bulunur. Glutensiz olduğu gibi son dönemde salatalarda da tercih edilmeye başlamıştır.

Sağlam ve dayanıklı paketi sayesinde zarar görmez. Raf ömrünün uzun olması adına her zaman serin ve kuru yerde muhafaza etmek gerekir. Güneş ışığından da uzak tutmak faydalı olacaktır. Reis royal amarant İnka Tahılı olarak da nitelendirilir.

Satın almanız durumunda en kısa sürede teslim edilen ürün, sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olur. Amarant aynı zamanda düzenli olarak spor yapanlar açısından da en doğru seçeneklerden biridir. Pratik kullanıma sahip ambalajı sayesinde ise muhafaza etmek oldukça kolaydır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.