logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Red Bull White Enerji İçeceği Hindistan Cevizi 250 ml 24'lü

Red Bull White Enerji İçeceği Hindistan Cevizi 250 ml 24'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull White Enerji İçeceği Hindistan Cevizi 250 ml 24'lü


Red Bull Enerji İçeceği Hindistan Cevizi ve Açai 250 Ml, yüksek kaliteli bileşenleri ile tercih edilen bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu özel formülü ile severek tüketilmektedir.
Şeker,  kafein, B grubu vitaminleri aynı zamanda birçok bileşeni içerisinde bulundurmaktadır. Enerji içeceği olarak bulunması gün içerisinde bedeni ve zihni tamamen canlandırmaktadır.
Red Bull Enerji İçeceği Hindistan Cevizi ve Açai,yoğun çalışanlar ya da sürekli olarak kendini yorgun hissedenler için önerilmektedir. Günün dilediğiniz saatinde tüketebilirsiniz. Aynı zamanda Hindistan cevizi sevenler için de tercih edilmektedir. Sabah, öğle, akşam tercih ettiğiniz bir öğünde tükettiğiniz takdirde kendinizi iyi hissederek oldukça dinç olabilirsiniz.
Ürün genel olarak bilinen diğer içeceklere göre farklı özellikler bulundurmaktadır.  Dizi izlerken, film seyrederken ya da günün herhangi bir saatinde aktivite gerçekleştirirken tüketebilirsiniz. Enerji içeceği olduğu için genel olarak güne zinde devam etmek isteyenler tercih etmektedir. Fakat herhangi bir spor içeceği ile karıştırılmamalıdır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.