logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Red Bull Enerji İçeceği Tropikal Meyve 24'lü 250 ml

Red Bull Enerji İçeceği Tropikal Meyve 24'lü 250 ml

24 Adet üzeri 142,38 TL

Koli Fiyatı (24 Adet) : 142,38 TL 144,00 TL
Birim Fiyat: 5,93 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği Tropikal Meyve 24'lü 250 ml

Red Bull Yellow Enerji İçeceği 250 Ml (24 Adet)

Red Bull enerji içeceğinin içeriğini 5 farklı tat ile lezzetlendiren Red Bull Yellow Enerji İçeceği 250 Ml (24 Adet) aynı anda yaban mersini, misket limonu, tropikal meyve, Hindistan cevizi, açai ve ferahlatıcı meyve etkili özel formülünde.

  Fonksiyonel bir içecek olan Red Bull enerji içeceği bedeni ve zihni canlandırır. Bu özelliği ile özellikle öğrencilerin, sporcuların, şoförlerin ve yoğun bir iş temposunda çalışanların gün içerisinde enerji depolamak için kullandığı içecektir.

  Yüzde yüz geri dönüşümlü kutularda üretilen enerji içeceğinin kanatları farklı lezzetler ile havalanıyor. Şekerli ya da şekersiz formül ile üretilen ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sunulan enerji içeceği bazı durumlarda kullanımı önerilmeyen içecek çeşidi.

  Özellikle on sekiz yaşından küçüklerin kullanmasının doğru olmadığı enerji içeceğini diyabet, böbrek yetmezliği, hamile, emziren, kalp hastaları gibi kişilerin de kullanması önerilmez. Özel tatlar ile zenginleştirilen aroması ile farklı zevklere sahip kullanıcılarına da hitap eden enerji içeceği uçurmaya devam ediyor.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.