logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Red Bull Enerji İçeceği Şekersiz 24'lü 250 ml

Red Bull Enerji İçeceği Şekersiz 24'lü 250 ml

24 Adet üzeri 141,59 TL

Koli Fiyatı (24 Adet) : 141,59 TL 144,00 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği Şekersiz 24'lü 250 ml

Red bull Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml

Enerji içecekleri arasında en çok bilinen markalardan bir tanesi olan Red Bull, şekersiz özelliği olan RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü ile beğeni topluyor.

RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği, ders çalışmak, spor yapmak, uzun yolda araç kullanmak ya da yoğun bir iş temposunda çalışmak gibi enerji gerektiren süreçlerde tüketicilerinin yardımına koşuyor.

Kanatlandırır sloganı ile yola çıkan RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği, şeker yerine kullandığı tatlandırıcılar ile ön plana çıkıyor. Şekersiz içeriği ile, kalorisi oldukça düşük olduğu için formuna dikkat etmek isteyenlere hitap eden RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü, formu korumaya yardımcı oluyor.

RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği 250 ml ürünü, zihne canlılık veren, enerjiyi tazeleyen ve bir süre canlı tutan bir ürün. Yoğun bir antrenmanın öncesinde ya da sonrasında enerjiye ihtiyacınız varsa, RED BULL Şekersiz Enerji İçeceği burada.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.