logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Red Bull Enerji İçeceği Şeftali Edition 250 ml 24'lü

Red Bull Enerji İçeceği Şeftali Edition 250 ml 24'lü


Koli Fiyatı (24 Adet) : 300,00 TL
Birim Fiyat: 12,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği Şeftali Edition 250 ml 24'lü

Red Bull Enerji I·c¸ecegˆi Summer Edition 250 Ml

Şeftali lezzetini beğenenler hemen Red Bull enerji ic¸ecegˆi Summer Edition 250 ml tercihinde bulunabilir. Bu enerji dolu içecek farklı aromalar içermekte ve tatlı hale gelmekte. Tatlı ve enerji ihtiyacını karşılamak isteyenler hemen tercihte bulunabilir ve soğuk soğuk tüketmeye başlayabilir.

Kanatlandırdığı ifade edilen Red Bull enerji ic¸ecegˆi Summer Edition ile gününüz daha zinde geçecek. Öyle ki içeriğinde yer alan kafein ile, gerek beynin gerekse vücudun istediği enerjiye ulaşmasına katkı sağlar. Bunun için yıllardır vazgeçilmez enerji içeceklerinden bir tanesidir.

Şeftali aromasına sahip olan içecek, zihnin canlanmasına katkı sağlar. Bunun için ister ders çalışırken ister seyahat sırasında tüketilebilir. Özellikle de yaz aylarında ferahlamak ve enerjik kalmak isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor.

Soğuk tüketildiği zaman son derece ferahlatan Red Bull, canlanmanızı sağlar. Hem kafein hem de B vitaminlerine sahip olan içecek, bedenin enerji dolmasını mümkün kılar. Gerek işte gerekse evde muhafaza edilen enerji içeceği, şeker ihtiyacınızı karşılar ve serinlemenizi sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.