logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Red Bull Enerji İçeceği M.P. 6*250 ml
  • resm Red Bull Enerji İçeceği M.P. 6*250 ml

Red Bull Enerji İçeceği M.P. 6*250 ml


Adet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 179,80 TL
Birim Fiyat: 44,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği M.P. 6*250 ml

Red Bull Enerji İçeceği 250 Ml ( 6 Adet )

Red Bull Enerji İçeceği, kendi kategorisi kapsamında akla gelen ilk markalardandır. Kendi sektöründe en kaliteli ürünü bulunduran markanın değimiyle adeta sizi kanatlandıracak enerjiyi vermeyi vaat eden Red Bull Enerji içeceği, yorgun düştüğünüz her an imdadınıza yetişiyor.

250 ml’lik teneke kutularda bulunan Red Bull Enerji İçeceği 6 adet halinde satılmaktadır. Soğuk olarak tüketebileceğiniz Red Bull Enerji İçeceklerini sıcak yaz günlerinde serinlemek istediğiniz her an tercih edebilirsiniz. Enerji toplamanın yanı sıra serinleme imkânı da buluyorsunuz. 

Red Bull Enerji İçeceklerine, Bizim Toptan Market’in uygun fiyat avantajı ile sahip olabilir, 250 Ml’lik kolay taşınabilir boyu sayesinde yanınızdan ayırmayı istemeyeceksiniz. Her türlü eğlence yerlerinde aklınıza ilk olarak gelmesi gereken bir ürün olan Red Bull’un içerdiği B vitamini sayesinde yerinizde duramayacak, keyifli ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Bizim Toptan Marketlerde online olarak satışı sunulan Red Bull Enerji İçeceği 250 Ml 6 Adet seçeneği ile enerjinizi geri vermeyi bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.