logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Red Bull Enerji İçeceği M.P. 4x250 ml

Red Bull Enerji İçeceği M.P. 4x250 ml


Adet Fiyatı : 49,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 297,00 TL
Birim Fiyat: 49,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği M.P. 4x250 ml

Red Bull Enerji İçeceği M.P. 4x250 Ml

Red Bull, 1987 yılında çıkardığı Red Bull Enerji İçeceği ile adeta yeni bir ürün kategorisi yaratarak sektörünce öncü bir marka oldu.  Pilinizin bittiği anda imdadınıza koşacak, markanın da değimiyle adeta sizi kanatlandıracak enerjiyi vermeyi vaat ediyor.

Benzersiz aroması ile çerezlerin, atıştırmalıkların yanında soğuk olarak tüketebileceğiniz Red Bull’un 4’lü avantajlı ürününü uygun fiyat avantajıyla Bizim Toptan Marketlerden sipariş verebilirsiniz.

Yorucu bir günün en iyi telafisi 1 kutu Red Bull Enerji içeceğinden başka bir şey olamaz. İster sporcu, ister öğrenci olun; ister dünyanın en yorucu mesleğinde çalışın; Red Bull ile yorgunluk bir bahane değil. Lezzetli tadı ve kanatlandıran enerjisiyle yorgun geçen bir günün yorgunluğunu atmak isteyen herkes, bu benzersiz lezzeti tatmak için sabırsızlanıyor. Siz ne duruyorsunuz?

Bizim Toptan online alışveriş sitesinde, Red Bull Enerji İçeceği M.P. 4x250 Ml ürünü satışa sunularak en uygun fiyat avantajlarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenilir alışverişin yeni adresi olan Bizim Toptan Market ile kârı yakalayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.