logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Red Bull Blue Enerji İçeceği 250 ML 24'lü

Red Bull Blue Enerji İçeceği 250 ML 24'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Blue Enerji İçeceği 250 ML 24'lü

Red bull blue enerji içeceği ile her yerde enerjinizi, zihninizi toplayabilirsiniz! Gün içinde yorucu ve stresli işlerle, sporlarla, aktivitelerle uğraşan kişiler bu ürün sayesinde ihtiyaç duydukları enerjiyi kazanabilirler.

Red bull enerji içeceği kaliteli yüksek bileşenlerden meydana gelmiştir. Özel formülü ile şirket 30 yıldır alanında lider olmayı başarmıştır. Enerji içeceğinin içinde kafein, B grubu vitaminleri, taurin, şeker, Alplerden gelen su bulunur.

Red Bull enerji içeceğinin blue ürünü ise Edition serisine aittir. İçerik Red Bull enerji içeceği ile aynıdır. Yalnız aromasında Yaban mersini bulunur. Bu tadı sevenler ve yeniliklere açık olanlar için ürün oldukça güzel bir tada sahiptir.

Red Bull enerji içeceğini en çok öğrenciler, sporcular, ağır işler yapanlar, uzun yola çıkanlar, video oyunları oynayanlar ve eğlence hayatında enerji kazanmak isteyen kişiler tüketmektedir. İster yolda, ister ders çalışırken, spor yaparken, işteyken vb. için hem tadından hem de size verdiği enerjiden memnun kalacaksınız.

İstediğiniz enerjiyi size vererek, işlerinizden verim almanızı sağlayan bu ürünü bir paket içinde 24 adet olarak satın alabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.