logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Propack Plastik Bardak Şeffaf 100'lü

Propack Plastik Bardak Şeffaf 100'lü
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Propack Plastik Bardak Şeffaf 180 Cc (100 Adet)

Hem sıcak içecekler hem de soğuk içecekler için kullanıma uygun olan Propack Plastik Bardak Şeffaf evlerde ve işyerlerinde kullanım için ideal. Temiz bardak bulma derdine bir son veren ürün hafif ve kolay taşınabilir bir özelliğe sahip.

Propack Plastik Bardak Şeffaf hijyenik koşullarda üretiliyor. Dolayısıyla gayet güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İç içe geçebilme özelliğine sahip olan şeffaf plastik bardakların her biri tek kullanımlık ve gayet pratik.

Plastik bardak toplam 180 cc sıvı kapasitesine sahip. Bu ürünü tercih etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının pet ürünler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sadece evinizin değil işyerinizin tüm ihtiyaçları da internet mağazasında. Ürünler tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.