logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Propack Frozen Pipet 100'lü

Propack Frozen Pipet 100'lü
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Propack Frozen Pipet 08x260 mm 100’ Lü

Eğlenceli ve sağlıklı pipet arayışınızı Propack Frozen Pipet 08x260 mm 100’ Lük paket ile durdurabilirsiniz. Hem ayrı ayrı paketlerde olarak daha sağlıklı olmasını sağlarken hem de her zaman yanınızda çantanızda steril şekilde taşıyabilir, çocuklarınız ve kendiniz için avantajlı kullanım sağlayabilirsiniz. 

Propackt Frozen Pipet canlı renkleri ile göz alırken çocuklarınız içeceklerini içmek için sabırsızlanabilir. Piknik gibi bahçe aktivitelerinde evden hazırladığınız içeceklerinizi Propackt Frozen Pipet keyifle yudumlamanızı sağlar. Bir pipetten tüm beklentinizi sunan Propack Frozen Pipetler 100lü paketi sayesinde yetersiz kalması gibi bir durum yaşamazsınız.

Renk renk ve göz alıcı pipetleri kullanmak için kendinizi sık sık içecek hazırlarken bulabilirsiniz. O günün enerjisine göre dilediğiniz rengi seçebilir içecek sunumlarınıza göz alıcı bir dekor katabilirsiniz. Kullan at şeklinde kullanım sağlanan Propackt Frozen Pipetler neşeli ev davetlerinizin de bir parçası olacaktır. İçeceklerinizi keyifle içmek adına bir pipet ihtiyacınız varsa Propackt Frozen Pipetler her anlamda tam keyfinize göre.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.