logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Propack Alüminyum Aşure Kase 50'li

Propack Alüminyum Aşure Kase 50'li

3 Adet üzeri 24,95 TL

Adet Fiyatı : 25,95 TL
Koli Fiyatı (60 Adet) : 1496,95 TL 1556,89 TL
Birim Fiyat: 24,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Propack Alüminyum Aşure Kase 50'li

Propack Alüminyum Aşure Kase 50’li  

Propack alüminyum aşure kase ile aşurelerinizi lezzetini koruyarak dağıtabilir, satışa sunabilir, bir yerden başka yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz! Aşure kaseleri özellikle günlük kullanımlar, fast-food restoranlar, dağıtım-yemek şirketleri, kantinler, yemekhaneler için üretilir.

Alüminyum aşure kasesi ile ister aşure ayında isterseniz diğer zamanlarda dökülmeden, taşmadan aşure taşıyabilirsiniz. Alüminyum özelliği ürünün sıcağa dayanıklı olmasını sağlar. Aşurenizin tadının korunması için alüminyum kase kullanabilirsiniz.

Aşure özellikle Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Hem kültürel hem lezzet olarak çok eski zamanlardan beri en sevilen tatlılar arasındadır. Aşurenin içinde birçok malzeme kullanılır ve özel bir yapım şekli vardır. Aşurenizi dağıtırken ya da bir yere götürürken tadının bozulmaması için koyulacak kabı iyi seçmek gerekir.

Propack alüminyum kaseye aşurenizi sıcak olarak koyabilirsiniz. Lezzet kaybına uğramadan yaptığınız aşureyi sevdiklerinize ikramlık veya hayır olarak dağıtabilirsiniz. Aşure kasesinin derinliği de oldukça ideal olarak tasarlanmıştır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.