logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Pringles Sour Cream & Onion Patates Cipsi 165 g

Pringles Sour Cream & Onion Patates Cipsi 165 g

19 Adet üzeri 22,63 TL

Adet Fiyatı : 23,33 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pringles Sour Cream & Onion Patates Cipsi 165 g

Pringles Cips Sour Cream&Onıo

Pringles Cips Sour Cream&Onıo, lezzeti arayanların tercih edebileceği bir ürün. Atıştırmalık denildiği zaman akla gelen ilk firma olan Pringles kalitesiyle üretildi. El değmeden, tamamen doğal olan maddeler kullanıldı.

Alışılagelmiş büyük ve uzun kutu içerisinde saklanıyor. Üstünde yer alan plastik kapak tam bir koruma sağlamakta. Açar açmaz hepsini hemen bitirmek zorunda değilsiniz. Plastik alan sayesinde özelliğini muhafaza eden cips, daha sonra da tüketilebilir.

Pringles cip, birden fazla lezzeti aynı potada eritmeyi başaran bir ürün. Klasik bir şekilde patatesin enfes tadını hemen bulabiliyorsunuz. Simetrik şekilde kesilmiş olan patatesler, çok acı olmayan bir soğan ile daha zengin hale getirilmiş. Üstelik farklı bir tat olan krema da kullanılmış.

Öğün yerine tüketebilir ve hemen doyabilirsiniz. Özellikle sinema ve televizyon alışkanlığı olan kişiler tarafından atıştırmalık olarak ekran başında tercih edilebilir. Eşsiz lezzet sayesinde daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Her yaştan insanın tüketebileceği cips, tat beklentilerini karşılama noktasında başarılı. Birçok farklı içecekle yenilebilmesi de mümkün.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.