logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pringles Cips Sour Cream&Onion 12'li 40 g

Pringles Cips Sour Cream&Onion 12'li 40 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pringles Cips Sour Cream&Onion

İncecik çıtır dilimleri ve kremalı ve soğanlı aroması ile mükemmel bir lezzet ile sizlerin karşısına çıkıyor. Silindir şeklindeki kutusu ile bilinen bu cipsler lezzeti ile çığır açıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu cips lezzeti soğanlı ve kremalı olarak sitemizde bulunmaktadır.

Silindir şeklindeki kabı ile kolay taşıma imkanı sunan Pringles canınız istediği an cips keyfi yaşamanızı sağlıyor. Çantanıza koyabileceğiniz silindir şeklindeki kabı sayesinde ezilme ve kırılma ihtimalini ortadan kaldırmıştır.

İncecik dilimlenmiş patates dilimlerini yüksek sıcaklıkta kızartılıyor ve soğan ve ekşi krema ile birleştirilerek ortaya mükemmel bir lezzet çıkıyor. Bu mükemmel lezzeti televizyon izlerken, bir spor karşılaşması izlerken, dostlarınız ile sohbet ederken ya da film eşliğinde tüketebilirsiniz. Mükemmel lezzeti ile büyük keyif veren Pringles Cips Sour Cream&Onion paketler halinde online satış sitemizde ve mağazalarımızda yer alıyor.

İnce patates dilimlerinin krema ve soğanla birleşimi sonucunda ortaya çıkan bu lezzet içerisinde trans yağ bulunmamaktadır. Kuru ve serin ortamda ürünleri saklayarak son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.