logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pril Klasik Bulaşık Deterjanı 2,5 kg

Pril Klasik Bulaşık Deterjanı 2,5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pril Klasik Bulaşık Deterjanı 2500 Gr

Yoğun ve güçlü formülü sayesinde bulaşıklarınızın kısa sürede temizlenmesini sağlayan Pril Klasik Bulaşık Deterjanı yağlar üzerinde oldukça etkili. Bulaşıklarda en zorlu lekelerin başında gelen yağ, ürünün özel formülü sayesinde çözülerek yorulmadan bulaşıklarınızın tamamını yıkayabilmenizi sağlıyor.

Pril Klasik Bulaşık Deterjanı kurumuş yemek artıkları üzerinde de etkili bir ürün. Bulaşıklarda suda bekleme etkisi yaratarak kurumuş artıkların anında yok olmasına olanak tanıyor. Ürün ferah bir limon kokusuna sahip.

Ambalaj içerisinde toplam 2500 gr bulaşık deterjanı bulunuyor. Son derece ekonomik bir kullanım şansı tanıyan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Kategori içerisinde çok sayıda farklı bulaşık deterjanı çeşidi bulunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.