logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pınar Sucuk Fermente Kangal Klasik 225 g

Pınar Sucuk Fermente Kangal Klasik 225 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pınar Sucuk Kangal Klasik

Pınar Dana Sucuk özenle harmanlanmış baharatlar ve etin en güzel yerinden üretilmiştir. Yaklaşık 1 haftalık doğal kurutma işleminden sonra satışa sunulan Pınar Kangal Sucuk, en lezzetli malzemeler ve özel tarifi ile sofralarımızda yıllardır başköşede yerini almaktadır.

Geleneksel tariflerin yanı sıra ürün çeşitliliğiyle önce gözümüzü doyuran Pınar Sucuk, ailesine bir yenisini daha ekledi. Pınar Sucuk Kangal Klasik seçeneği ile ızgara, mangal, tost, sahanda sucuklu yumurta o an canınız ne isterse onu deneyimleyebileceğiniz kullanıma her an hazır mis gibi kokusuyla şölen yaratan bir üretimin sonucudur.

Fermente sürecinden geçip özenle kurutulduğu için pişirme işlemi uygulamadan atıştırmalık olarak tüketmenizde mümkündür. Türk damak zevkine hitap eden Pınar Kangal Sucuğu dilerseniz pişirdiğiniz bakliyat ürünlerine ya da evde yapılmış bir pizza üzeri içinde kullanabilirsiniz. 

Lezzeti içinde gizli Pınar Kangal Sucuğu son kullanma tarihine kadar serin, kuru ve soğuk bir yerde muhafaza ederek güvenle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.