logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Bahçeden Kuru Üzüm 200 g

Peyman Bahçeden Kuru Üzüm 200 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 11,45 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 103,00 TL
Birim Fiyat: 10,30 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kuru Üzüm 200 g

Peyman Bahçeden Kuru Üzüm

Peyman Bahçeden Kuru Üzüm , yaz ve sonbahar aylarında sofralarımızı süsleyen üzümün kurtulmuş halidir. En güzel bağlardan toplanan üzümler, çok başarılı ve hijyenik bir ortamda kurutular. Oldukça güvenilir bir marka olan Peyman, bu konuda çok büyük bir hassasiyet göstermektedir. Kuru üzüm olacak şekilde özel paketler içine konulmuştur.

Bahçeden toplanan üzümlerin kurutulması ile elde edilen ürün, özellikle çok açık sarı rengi ile dikkat çeker. Gün kurusundan temel farkı ise çok ağır olmayan mayhoş bir tada sahip olmasıdır. Yenilirken ağızda harika bir tat bırakır. Son derece lezizdir. Ayrıca vitamin anlamında çok zengin olduğunu söylemek gerekiyor. Hem A hem de E vitamini barındırır. Atıştırmalıklar arasında en ideal olanıdır. Uzun süre tok tutar.

Sağlığa olan katkısı çoktur. Düşük enerjiyi arttırma yolunda kullanılabilir. Uykusuzluk çekenler, bu ürün ile sorundan kurtulabilirler. Hem kemik sağlığını iyi bir hale getirir hem de daha kuvvetli görme yetisi kazandırır. Bizim Toptan sitesinden sipariş etme şansınız vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.