logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 140 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 140 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 42,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 463,80 TL
Birim Fiyat: 38,65 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kaju Fıstığı 140 g

Peyman Dorleo Kaju Fıstığı

Peyman Dorleo kaju fıstığı özellikle kajudan büyük keyif alanlar için mükemmel bir tat sunuyor. Bir başladığınız zaman asla bırakamayacaksınız. Çünkü lezzeti sizi alacak, hayal alemlerine götürecek. Tazeliği ve doğallığı ile her evde güvenle tüketiliyor.

Karışık kuruyemişler içinde en çabuk tüketileni her zaman kaju oluyor. Artık karışık tabaklarda kaju aramak, kaju için yarışa girmek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken Peyman Dorleo kaju fıstığı satın almak. Böylece bir pakette herkese yetecek kadar kaju olduğunu göreceksiniz.

Tazelik her zaman çok önemlidir. Kajular için de tazelik en baş amaç olmalı. Peyman özel ambalajları sayesinde kuruyemişlerinin her an taze, ilk günkü gibi yumuşak olmasını sağlıyor. Paketi açsanız ile aynı tazelikte kuruyemişlere ulaşmaz mümkün.

Dost meclislerinin arana üyesi Peyman. Özellikle mutlu anlarınızı taçlandırmak, her zaman mutluluğunuzu dostlarınız ile paylaşmak istiyorsanız Peyman kaju ürününden yararlanabilirsiniz. Böylece çok daha hareketli ve mutlu bir alanda unutulmaz anları Peyman kaju ile taçlandırmış olursunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.