logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Bahçeden Çiğ Karışık Kuruyemiş 165 g

Peyman Bahçeden Çiğ Karışık Kuruyemiş 165 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 33,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 183,30 TL
Birim Fiyat: 30,55 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Çiğ Karışık Kuruyemiş 165 g

Peyman Bahçeden Çiğ Karışık Kuruyemiş

Peyman Bahçeden Çiğ Karışık Kuruyemiş , atıştırmalık lezzettir. Dizi izlerken, film izlerken, arkadaşlarınızla toplanmalarınız da samimiyet sohbetler gerçekleştirirken, aile büyüklerinizle yaşanılan güzel günleri anarken ya da sınava hazırlanan bir öğrencinin masasına getirilen atıştırmalık olarak tabii ki de bu güzel anların hepsinden en büyük şahidiniz peyman bahçeden çiğ karışık kuruyemiş olacaktır.

İçerisinde herkesin sevdiğine göre tercihen farklı farklı kuruyemişler yer alırken, aynı zamanda en güzel anların tamamlayıcısı da olacaktır. Kuruyemiş, maç izlerken, dışarıda yürüyüş yaparken, parkta oynayan çocuğunuzu izlerken elinize bir avuç alıp günün minik atıştırmalığı olarak yanınızda olacaktır.

Oldukça sade ve hafif olması ile birlikte gün içerisinde sizi zinde tutarken, aynı zamanda açlık hissininin de gitmesine sebep olacaktır. Peyman bahçeden çiğ karışık kuruyemiş, aynı zamanda mahalle komşusundan, yeni yeni dedikodular öğrenirken de yine en keyifli dakikaların en lezzetli atıştırmalığı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.