logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Bahçeden Çiğ Badem 175 g

Peyman Bahçeden Çiğ Badem 175 g

3 Adet üzeri 37,83 TL

Adet Fiyatı : 39,00 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 378,29 TL 389,99 TL
Birim Fiyat: 37,83 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Çiğ Badem 175 g

Peyman Bahçeden İç Tatlı Badem 

Ağzının tadını bilen, sağlıklı yaşamayı amaç edinenlerin tek adresi Peyman. Peyman Bahçeden ürünleri sayesinde hem sağlıklı bir yaşam sürecek hem de bahçeden gelen lezzetler ile enerjinizi toplayacaksınız. Hem çocuklar hem de büyükler keyifle tüketim sağlıyor.

Kuruyemiş ile sağlığınıza sağlık katmak, kaliteli bir yaşam sürmek, enerjinizi bahçeden elde etmek istemez misiniz? O halde ne duruyorsunuz? Peyman Bahçeden iç tatlı badem paket seçenekleri ile hem ofiste hem okulda hem de evde kolay tüketim sağlayabilirsiniz.

Çocuklara bahçeden lezzetleri tattırma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Bahçenin en güzel tatları bu paketlerde! Çocuklarınız da bu kuruyemişlere hayran kalacak. Sağlıklı çocuklar mutlu ebeveynler demek, mutlu ebeveynler ise Peyman’ı tanıyor demektir.

Sofralarınızdaki lezzetli pilavların baş tacı iç badem. Tatlıların en güzel süsleri iç badem. Her zaman sağlık dağıtan iç badem. Siz de hem mükemmel yemekler ortaya çıkarmak hem de güne dinç ve sağlıklı başlamak için her gün 1 avuç kadar iç tatlı badem ile buluşun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.