logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Matik Göz Alıcı Beyazlar 9 kg

Peros Matik Göz Alıcı Beyazlar 9 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Matik Göz Alıcı Beyazlar 9 kg

Peros Matik Doğanın Ferahlığı 9 Kg

Çamaşır makinelerinde kullanılan deterjanlar hem kıyafetlerin sorunsuz bir şekilde temizlenmesi hem de makinenin ömrünün uzun olması için büyük öneme sahiptir. Özellikle renklilerde ve beyazlar kullandığınız matiklerin dikkatle seçilmesi gerekir. Aksi takdirde beyazlarda sararmalar, renklilerde ise solmalar meydana gelebilir.

Peros sizin için çamaşırlarınızın renklerini muhafaza ederken temizlik konusunda da muhteşem bir seviyeye erişmenizi sağlayacak bir ürün sunuyor. Bu ürün sayesinde en kısa sürede oldukça güvenilir şekilde temizlik aşamasını tamamlayabilirsiniz. Peros çamaşırları temizlemek ile kalmıyor aynı zamanda çamaşır makinenizin de ömrünü uzatıyor. Uygun fiyatları ve elde edilecek olan yüksek kalite ile dikkat çeken Peros piyasada en popüler deterjanlar arasında!

Peros Matik Doğanın Ferahlığı 9 Kg şeklinde satışa sunuluyor. Bunun deneme amacı ile almak isteyen kişiler için daha küçük versiyonları da mevcut. Deterjan alışverişinizi en makul seviyeye çekebilmek için Bizim Toptan en uygun seçeneklerin başında geliyor. Kaliteli ürünlere hızlı ve piyasanın oldukça altında fiyatlar ile erişmeniz için gerekli alt yapı oluşturuluyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.