logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Peros Klasik Bulaşık Deterjanı Limon 750 g

Peros Klasik Bulaşık Deterjanı Limon 750 g

3 Adet üzeri 5,63 TL

Adet Fiyatı : 5,99 TL
Koli Fiyatı (14 Adet) : 78,79 TL 83,92 TL
Birim Fiyat: 5,63 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Peros Klasik Bulaşık Deterjanı Limon 750 g

Peros Klasik Bulaşık Deterjanı Limon 750 GR

Peros bulaşık deterjanı, el ile de bulaşıklarınızı yıkayabilmeniz için geliştirilmiş bir bulaşık deterjanıdır. Üst düzey formülü ve yoğun kıvamı sayesinde bol köpüklü bir kıvam elde edebileceğiniz Peros bulaşık deterjanı, aşırı güç sarf etmeden temizliğinizi yapabilmenizi sağlar.

Limon kokulu olan Peros bulaşık deterjanı, bulaşıklarınızda en ufak bir kalıntı bırakmaz. Parlaklık etkisine de sahip olabileceğiniz Peros bulaşık deterjanı sayesinde az su harcayarak kirleri yok etmeyi başarabilirsiniz.

Bulaşık deterjanı kategorimizde 750 GR’lık kutusunda satışa sunulmakta olan Peros Klasik Bulaşık Deterjanı, limon kokusu ile ferahlamanızı sağlar. İnternet mağazamız üzerinden bizlere siparişlerinizi ulaştırarak ürününüzün kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.