logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Paşabahçe Çay Bardağı 12'li Adet

Paşabahçe Çay Bardağı 12'li Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

P.Bahçe Çay B.12 Li Sade 4201 Adet

P.Bahçe Çay B.12 Li Sade 4201 Adet harika tasarımları ile sofranızın yıldızı olacak. Kültürümüzde çay tüketiminin ince belli çay bardaklarında sevildiği de biliniyor. Bu konuda en ikonik ürünlerden biri tanesi Paşabahçe tarafından üretiliyor. 

Çay bardağı seçimi sırasında hem ince hem de zarif bir yapıya sahip olan bir seçim yapmak isteyen kişiler için harika bir fırsat olacaktır. Çayınızı tüketirken harika bir lezzetin tadını çıkarmak için doğru noktada bulunuyorsunuz. 

Hem çayın rengini göreceğiniz hem de incecik ağız kısmı ile harika bir çay keyfi yakalayacağınız bu seçenek sofraların yıldızı haline gelecek. 

Misafirlerinizden sofranıza konu kolan aile üyelerine kadar herkesin hayranlığını kazanacak ince ve zarif bir çay sunumu için vazgeçilmez bir seçenektir. Üretim aşamasında ne derece zarif bir tutumun benimsendiği de net şekilde görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.